Česká Tipsport Extraliga

52. kolo:

Kladno-Třinec 1:2

47. kolo:

Vítkovice-Karlovy Vary 7:6 pp

46. kolo:

Hradec Králové-Liberec 6:2

Brno-Karlovy Vary 1:2 sn

Vítkovice-Kladno 2:1 pp

Mladá Boleslav-Olomouc 2:3

Litvínov-Zlín 3:4 pp

České Budějovice-Třinec 3:4 pp

Plzeň-Pardubice 3:4 pp

45. kolo:

Pardubice-Zlín 4:1

České Budějovice-Hradec Králové 3:2 sn

Sparta-Kladno 2:3

Třinec-Mladá Boleslav 7:3

44. kolo:

Karlovy Vary-Plzeň 5:4

43. kolo:

Brno-Liberec 1:4

Pardubice-Olomouc 3:0

42. kolo:

Vítkovice-Litvínov 1:6

Hradec Králové-Brno 2:3 sn

Liberec-Sparta 4:3

Kladno-Plzeň 3:4 pp

41. kolo:

Sparta-Hradec Králové 4:1

Pardubice-Kladno 4:3 pp

Plzeň-Liberec 1:4

Třinec-Zlín 6:2

Brno-Vítkovice 3:6

40. kolo:

Kladno-Olomouc 2:0

Sparta-České Budějovice 1:5

Vítkovice-Plzeň 4:2

Hradec Králové-Mladá Boleslav 5:2

Liberec-Pardubice 3:4 pp

Litvínov-Brno 2:3 pp

39. kolo:

Plzeň-Hradec Králové 2:3

Pardubice-Karlovy Vary 4:2

Olomouc-Zlín 4:0

Brno-České Budějovice 4:2

Vítkovice-Sparta 1:4

Mladá Boleslav-Litvínov 4:3

38. kolo:

Sparta-Brno 3:2 pp

Liberec-Olomouc 3:4 pp

Kladno-Zlín 1:3

Hradec Králové-Pardubice 1:4

Vítkovice-Třinec 5:2

Litvínov-Plzeň 4:3 pp

České Budějovice-Mladá Boleslav 2:1

***

29. kolo dohrávka:

Ćeské Budějovice-Liberec 5:4

****

57. kolo (předehrávka)

Třinec-Olomouc 3:1

53. kolo (předehrávka):

Třinec-Vítkovice 1:3

56. kolo (předehrávka)

Hradec Králové-Sparta 3:4 pp

47. kolo (předehrávka)

Liberec-Litvínov 2:3

Kladno-České Budějovice 5:3

***

Slovenská Extraliga

46. kolo:

Trenčín-Nové Zámky 3:2

36.. kolo:

Spišská Nová Ves-Nitra 1:7

34. kolo:

Poprad-Liptovský Mikuláš 4:1

20. kolo:

Nitra-Poprad 4:3 pp

33.. kolo:

Prešov-Liptovský Mikuláš 1:2 pp

Trenčín-Nitra 3:6

Banská Bystrica-Spišská Nová Ves 3:2 sn

50.. kolo:

Nitra-Dukla Trenčín 2:1

32.. kolo:

Banská Bystrica-Liptovský Mikuláš 3:1

Spišská Nová Ves-Košice 5:1

Poprad-Slovan Bratislava 3:2 pp

Michalovce-Prešov 4:3

31.. kolo:

Prešov-Slovan Bratislava 2:6

Trenčín-Košice 3:4

Nové Zámky-Zvolen 3:4

Poprad-Nitra 4:6

Banská Bystrica-Michalovce 5:1

Liptovský Mikuláš-Spišská Nová Ves 1:4

30. kolo:

Banská Bystrica-Slovan Bratislava 2:6

Spišská Nová Ves-Trenčín 1:4

Zvolen-Poprad  7:2

Michalovce-Liptovský Mikuláš 4:1

Nitra-Prešov 3:1

Nové Zámky-Košice 4:2

29. kolo:

Michalovce-Spišská Nová Ves 3:2

Nové Zámky-Dukla Trenčín 1:5

Prešov-Zvolen 2:5

Banská Bystrica-Nitra 1:2

Liptovský Mikuláš-Slovan Bratislava 1:7

48. kolo (dohrávka):

Liptovský Mikuláš-Zvolen 2:5

18. kolo (dohrávka):

Nitra-Banská Bystrica 2:5

50. kolo

Banská Bystrica-Zvolen 0:1

Nové Zámky-Slovan Bratislava 3:2

Spišská Nová Ves-Michalovce 1:3

Prešov-Košice 4:7

49. kolo:

Michalovce-Košice 3:1

Liptovský Mikuláš-Banská Bystrica 5:2

Prešov-Spišská Nová Ves 3:2

Nitra-Slovan Bratislava 5:7

48. kolo:

Nové Zámky-Nitra 3:6

Spišská Nová Ves-Košice 1:5

Banská Bystrica-Poprad 7:3

Michalovce-Prešov 6:0

***


Poznámka: Č - Čech, S-Slovák,

V první kolonce jsou sehrané zápasy. následují branky, asistence, a kanadské bodování

Brankáři: Počet sehraných zápasů, průměr inkasovaných branek na zápas, procento úspěšných zákroků

U - Paul Šťasfný je synem slovenského hokejisty Petera Šťastného

Naši v NHL

January 26, 2022

Brankáři v NHL

January 26, 2022