MLS

Toronto FC střídá dobré okamžiky se slabšími. V červenci po prohře v Los Angeles s Galaxy 0:2, vyhrálo 2:0 v Montrealu. Když 17. července v pěkném zápase porazili TFC New York Red Bulls 3:1, zdálo se, že svítá na lepší časy, jenže trenér Greg Vanney poslal do zápasu s Houstonem, který napravoval debakl z minulého utkání, oslabený tým. Podle jeho slov, chtěl hráče rotovat, což se nevyplatilo a jedinou branku Toronta vstřelil až za stavu 0:3 v 75. minutě Jozy Altidore. V utkání proti Cincinnati zahájil skóre DeLeon. V druhém poločase Altidore zvýšil v 50. minutě na 2:0, nakonec se TFC o vítězství opět muselo strachovat, protože hosté v závěrčném náporu snížili Ledesmou na rozdíl jediné branky. A v posledním zápase v New Yorku prohráli TFC s Red Bulls 0:2 a jsou po 24. kole s 32 body na osmém místě.